Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Çalışmalarınıza harika yorumlar katmak bizim işimiz.

Yorum Ajans küçük ve orta ölçekli kobilere reklam ve tanıtım faaliyetlerinde çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek hizmet vermektedir.

Hedefimiz güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Akıllı, dürüst, güvenilir, radikal, enerjik, aktif, bir reklam ajansıyız, biz.

İşimiz: marka yaratmak ya da var olan markaları pazar içinde farklılaştırmak, doğru mesajı, hedef kitlelere en etkili şekilde ulaştırmak; bunun için gereken her türlü hizmeti sunmak. Kısaca doğru strateji, orijinal ve yaratıcı fikirler, etkili mecra seçimi gibi markanın temel İhtiyaçlarını uzman bir kadroyla karşılamak. Maksimum verim için değerlerimizin ortak olduğu müşterilerle çalışırız.

Bu sebeple karşılıklı memnuniyet bizim en güzel ödülümüz. Hedefimiz ise: bu memnuniyeti sürekli kılmak, markaların başarısına başarı katmak. Yorum Ajans'ta başarının formülü: hem markanın hem de ajansın ortak çalışması sonucu oluşur. Alınan kararlar hem markanın beklentisi hem de hedefi doğrultusunda, Yorum Ajans'ın yaratıcı süzgeciyle gerçekleştirilmektedir.

Tanışıp, karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra markanızın isteklerini ve hedeflerini tespit eder, son olarak da yaratıcı ve etkileyici bir çalışmayla bu hedefleri en uygun şekilde uygulayıp karşılıklı memnuniyeti sağlarız. Yorum Ajans ile çalıştığınızda sanki şirketinizin içinde sadece sizin için çalışan bir reklam departmanımız varmış gibi hissedersiniz.

Bizim, markanıza katmak ve geliştirmek istediğimiz "güven" duygusunu siz de Yorum Ajans'ta bulacaksınız… Markanızın tüm reklam ve tanıtım işlerinde çözüm ortağınız olmak dileğiyle ...

Beylikdüzü Ajans, Esenyurt Ajans, Beylikdüzü Tasarım, Esenyurt Tasarım, Beylikdüzü Reklam Ajansı, Esenyurt Reklam Ajansı, +Beylikdüzü+Ajans, +Esenyurt+Ajans, Katalog Ajansı, Katalog Tasarım, İnternet Reklamları, Esenyurt Web Yazılım, Beylikdüzü Web Yazılım

Diğer Görseller


© Copyrights YorumAjans 2018. All rights reserved.